درباره ما

شرکت توانمندسازان بهبود اسپادانا فعالیت خود را از سال 1397 با رویکرد به موضوع بلاک چین و ایجاد توسعه در بستر فعالیت های مالی غیر متمرگز (defi) آغاز کرده و توانسته تا به امروز خدمات شایانی از جمله تعلیم و تربیت نیروهای نخبه در زمینه های شناسایی و بلاک چین، رمزارزها و معرفی روش های مختلف درآمدزایی از این پتانسیل تازه متولد شده را در کارنامه خود به ثبت برساند.
هدف اصلی شرکت توانمندسازان ایجاد توسعه در فن آوری نوین بلاک چین می باشد که در این زمینه اقدام به ساخت و طراحی برنامه های مبتنی بر بلاک چین، قراردادهای هوشمند و همچنین ایجاد خدمات در بازارهای مالی رمزارزها کرده است.
شرکت توانمندسازان با بهره گیری از توان نیروهای متخصص سعی بر آن دارد که نیازهای روز و آینده داخلی و بین المللی در زمینه اهداف خود را مورد توجه قرار داده و در راستای برطرف کردن این نیازها اقدامات شایان توجهی انجام دهد.
از آنجا که چشم انداز میان مدت و بلندمدت به مقوله بلاک چین و رمزارزها در سطح بین المللی بسیار وسیع و دقیق ترسیم شده است، از این رو نگاه بلندنظرانه به مبحث بلاک چین و فعالیت های وابسته به آن ما را بر آن می دارد که لزوم شناسایی سرمایه گذاری های علمی و کاربردی در این زمینه را به عنوان یک فرصت مهم و تکرار نشدنی در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.
امید است که با تکیه بر دانش، تلاش و استعداد، مرزهای فعالیت موثر را تا دورترین نقاط علمی و عملی توسعه داده و در راستای ارتقاء و بهبود سطح زندگی انسان ها تلاش کنیم.