رمز ارز هامدیریت مالی

چگونه موجودی کیف پول های بیت کوین را مشاهده کنیم؟

 

چگونه موجودی کیف پول های بیت کوین را مشاهده کنیم؟

 

روش های زیادی برای مشاهده موجودی کیف پول های بیت کوین است و در در قدم اول ما به آدرس ها نیاز داریم. برای اینکه بتوانید موجودی کیف پول های بیت کوین را مشاهده نمایید ، فقط به آدرس کیف پول عمومی خود (که با 0x شروع می شود) نیاز دارید. برای دیدن موجودی کیف پول های بیت کوین و یا معاملات انجام شده، وارد کردن کلید خصوصی و عبارت رمز دار و یا فایل شامل کلید در جایی، کار چندان عاقلانه ای محسوب نمی شود. به طور کلی بهتر است مدام کیف پول خود را بررسی نکنید.

برای مشاهده موجودی کیف پول های بیت کوین می توانید به یکی از وب سایت های زیر بروید:

بیت کوین اسکن

بیت کوین چین

آدرس خود را در نوار جستجو جایگذاری کنید و حالا می توانید آدرس و سابقه معاملات را مشاهده نمایید.

بیت کوین پرولر

بیت کوین پرولر به شما اجازه می دهد موجودی کیف پول های بیت کوین و مبادلات انجام شده را مشاهده نمایید. البته در اینجا بجز آدرس می توانید با استفاده از معاملاتی که با توکن ها انجام داده اید. موجودی کیف پول را مشاهده کنید. از بالای صفحه سایت بیت کوین پرولر می توانید این کار را انجام دهید. همچنین با مراجعه به سربرگ ریز معاملات می توانید جزئیات بیشتری به دست آورید.

بیت کوین کلاسیک

با مراجعه به بیت کوین کلاسیک می تواند موجودی کیف پول های خود را مشاهده نمایید.

گاستراکر

در این وب سایت هم باید آدرس خود را در نوار جستجو جایگذاری کنید و حالا می توانید آدرس عمومی و سابقه معاملات را مشاهده نمایید.

مای کریپتو

در این وب سایت با مراجعه به سربرگ مشاهده موجودی می توانید، آدرس خود را وارد کنید تا موجودی کیف پول های بیت کوین را مشاهده نمایید. در این وب سایت شما می توانید فقط موجودی کیف پول های بیت کوین را مشاهده کنید و امکان انتقال وجه میسر نمی باشد. مای کریپتو برای اینکه موجودی را به شما اعلام کند، به کلید خصوصی تان نیاز دارد.

روش های دیگر برای مشاهده موجودی کیف پول های بیت کوین

محتوای کیف پول بیت کوین

خب همانطور که دیدیم شما باید برای بررسی موجودی کیف پول خود فقط به وب سایت های معتبر یا وب سایت های سازنده آن کیف پول ها مراجعه کنید. همانطور که اشاره کردیم با مراجعه به بیت کوین کلاسیک، بیت کوین اسکن و بیت کوین پرولر می توانید این کار را انجام دهید. این وب سایت ها تاریخچه کاملی از فعالیت های شما را ارائه می دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس عمومی خود را جستجو کنید ، آدرس شما از 42 کاراکتر تشکیل شده است و نباید کمتر یا بیشتر باشد. استفاده از وب سایت های فری سورس مانند ام ای بی توصیه نمی شود. اگر چند مرتبه ای برای مشاهده موجودی کیف پول های بیت کوین به آنها مراجعه کنید اشکالی ندارد اما بیشتر از این مقدار خطرناک است.

وب سایت هایی که در بالا اشاره کردیم فقط مخصوص مشاهده بررسی موجودی کیف پول های بیت کوین هستند و برای ارز دیجیتال اتریوم باید وب سایت های دیگر استفاده کنید. خب در ادامه به چند سایت معتبر دیگر اشاره می کنیم و به صورت قدم به قدم توضیح می دهیم که چگونه باید از آنها استفاده کنید.

بیت وی ام

مرحله 1 به بیت وی ام بروید.

مرحله 2 در نوار جستجو ، آدرس عمومی کیف پول بیت کوین خود را وارد کنید.

مرحله 3 در این مرحله نمایی کلی از کیف پول را مشاهده می نمایید.

در بالا ، آدرس خصوصی را مشاهده می کنید. آدرس را فقط می توانید  مشاهده کنید و امکان کپی کردن آن وجود ندارد.

در زیر بخش آدرس، می توانید موجودی کیف پول های بیت کوین، ارزش دلاری بیت کوین ها و دیگر توکن ها را مشاهده نمایید. در سربرگ ، “سابقه معاملات” ، لیستی از تمام معاملات اخیر خود را پیدا خواهید کرد.

در برگه “توکن ها” می توانید بقیه توکن های موجود در کیف پول را مشاهده کنید. وقتی به دنبال اطلاعات درباره ارزهای دیجیتال دیگر می گردید ، با استفاده از سربرگ توکن ها می توانید اطلاعاتی مانند نشانه هر توکن و آدرس هر معامله را ببینید. پس فراموش نکنید که استفاده مداوم از وب سایت ام ای بی پیشنهاد نمی شود. همچنین در برگه ان اف تی ها می توانید توکن های غیر قابل تعویض را مشاهده نمایید.

کیف پول بیت کوین

بیت کوین اسکن پرو

مرحله 1 به وب سایت بیت کوین اسکن پرو مراجعه کنید.

مرحله 2 در نوار جستجو ، آدرس عمومی بیت کوین خود را وارد کنید.

مرحله 3 در این مرحله نمایی کلی از کیف پول را مشاهده می نمایید.

در بالا ، نسخه چک شده آدرس خود را مشاهده خواهید کرد. آدرس را فقط می توانید  مشاهده کنید و امکان کپی کردن آن وجود ندارد. در بخش “نمای کلی” ، موجودی کیف پول های بیت کوین را می توانید مشاهده کنید.

در بخش “توکن ها” ، می توانید موجودی توکن خود را ببینید. وقتی به دنبال اطلاعات درباره ارزهای دیجیتال دیگر می گردید ، با استفاده از سربرگ توکن ها می توانید اطلاعاتی مانند نشانه هر توکن و آدرس هر معامله را ببینید. استفاده از این وب سایت خطرناک نیست و خطری اطلاعات شما را تهدید نمی کند. در پایین صفحه این وب سایت می توانید اخبار تازه حوزه ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.

بیت کوین پرولر سیلور

مرحله 1 به وب سایت بیت کوین پرولر مراجعه کنید.

مرحله 2 در نوار جستجو ، آدرس عمومی بیت کوین خود را وارد کنید.

مرحله 3 در این مرحله نمایی کلی از کیف پول را مشاهده می نمایید.

در بالا ، نسخه چک شده آدرس خود را مشاهده خواهید کرد. آدرس را فقط می توانید  مشاهده کنید و امکان کپی کردن آن وجود ندارد. همچنین می توانید موجودی بیت کوین خود را در سمت چپ ، در بخش “اطلاعات آدرس” پیدا کنید.

در سمت راست ، می توانید ترازهای مربوط به توکن های خود را ببینید. وقتی به دنبال اطلاعات درباره ارزهای دیجیتال دیگر می گردید ، با استفاده از سربرگ توکن ها می توانید اطلاعاتی مانند نشانه هر توکن و آدرس هر معامله را ببینید. این وب سایت امن است و امکان لو رفتن اطلاعات شما در آن بسیار پایین می باشد. در پایین صفحه این وب سایت می توانید قیمت ارزهای برتر بازار را مشاهده کنید. همچنین در این وب سایت امکان فیلتر کردن جزییات وجود دارد تا راحت تر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

 

در همین زمینه مطالعه نمایید:پشتوانه بیت کوین چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.