رمز ارز ها

فرآیند ماینینگ ابری بیت کوین چگونه است؟

برای استخراج ابری بیت کوین چه مراحلی را باید طی کنید؟

فرآیند ماینینگ ابری بیت کوین چگونه است؟

 

اگر می خواهید نحوه ماینینگ بیت کوین را بدانید ، دو کار متفاوت وجود دارد که می توانید انجام دهید اول اینکه می توانید از طریق یک شرکت استخراج ابری ماینینگ را شروع کنید و یا اینکه سخت افزار قدرتمندی را خریداری کنید و خودتان مشغول به این کار شوید. استخراج ابری ایمن ترین روش سرمایه گذاری جهت ماینینگ بیت کوین است. فراموش نکنید که باید در این باره تحقیق کنید. در بازار ارزهای دیجیتال هیچ رمز ارزی ثبات ندارد و باید درباره هر کدام از آنها مدتی تحقیق کنید. هرگونه سرمایه گذاری ممکن است از بین برود ، بنابراین قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری در این بازار اطلاعات کسب کنید و با داشتن دانش قدم در این بازار بگذارید. و همانطور که گفتم شما باید خودتان در این زمینه تحقیق کنید و بعد آنچه به دست آورده اید را با یک مشاور مالی در میان بگذارید.

اولین مرحله برای ماینینگ بیت کوین: شرکت ماینینگ خود را انتخاب کنید

 

استخراج ابری فرآیندی است که در آن شما می توانید یک سخت افزار ماینینگ بیت کوین یا بخشی از قدرت هش را اجاره کنید و در واقع فرد دیگری فرآیند ماینینگ را برای شما انجام می دهد و شما به او اجاره ای بابت این کار پرداخت می کنید. به طور معمول این شرکت ها سود به دست آمده را در قالب بیت کوین پرداخت می کنند، البته ممکن است آنها از دستگاه برای ماینینگ بیت کوین استفاده نکرده باشند و با آن ارز دیگری استخراج کرده باشند اما سود پرداختی شما معمولا بر اساس بیت کوین است. مانند هر زمان دیگری که می خواهید سرمایه گذاری کنید، شما باید درباره این شرکت ها تحقیقات گسترده ای انجام دهید. شرکت های زیادی در حوزه ماینینگ بیت کوین فعال هستند و حتی بزرگترین شرکت ها ممکن است بعضی اوقات کارشان را به خوبی انجام ندهند پس قبل از سرمایه گذاری حتما درباره آنها اطلاعات کسب کنید.

در طول این سال ها چندین شرکت استخراج ابری وارد بازار شده اند، از جمله شرکت های مطمئن که سرویس های خوبی ارائه می دهد. هش فلیر می باشد که تا به امروز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و ظاهرا کاربران از سرویس های شرکت رضایت خوبی دارند. البته شرکت هایی هم هستند مانند بیت کوین پول که سود دریافتی را تضمین می کنند اما خدمات این شرکت ها قیمت زیادی دارد ولی در عوض می توانید به طور کامل به آنها اعتماد کنید. به هر حال شرکت های بسیار زیادی در کشورهای مختلف سر تا سر جهان داریم و  شما باید براساس آنچه در نظر دارید یکی از آنها را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. شاید شرکتی که در نظر یک نفر مناسب باشد برای فعالیت مد نظر شما به هیچ وجه مناسب نباشد.

مرحله دوم: یک پکیج ماینینگ انتخاب کنید

ماینینگ ابری بیت کوین

هنگامی که یک ارائه دهنده استخراج ابری را انتخاب کردید و در آن ثبت نام کردید ، باید یک بسته استخراج را انتخاب کنید. به طور معمول قدرت هش و ارجاع متقابل هر کدام از این پکیج ها فرق می کند و بسته به میزان پولی که پرداخت می کنید می توانید سود بیشتری از ماینینگ بیت کوین به دست بیاورید. معمولاً با پرداخت بیشتر بازده بهتری خواهید داشت و یا سریعتر به سوددهی می رسید اما همیشه اینطور نیست.

اکثر شرکت های استخراج ابری با تعیین محاسبه بر اساس ارزش بازار فعلی بیت کوین ، دشواری استخراج بیت کوین و ارجاع متقابل و قدرت هشی که اجاره می کنید ، به شما کمک می کنند تا تصمیم بگیرید کدام پکیج برای ماینینگ بیت کوین مناسب تر است. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که این اعداد و ارقام ارائه شده می توانند تغییر کنند و تغییر می کنند. بنابراین قبل از انتخاب پکیج و بستن قرارداد بسیار مهم است که بتوانید با تحلیل نمودار ها آینده بیت کوین را تخمین بزنید. همیشه قبل از شروع سرمایه گذاری سقوط احتمالی بیت کوین را در نظر داشته باشید. بهتر است قبل از شروع به سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مطمئن صحبت کنید و از او هم پیشنهاداتی بگیرید.

مرحله سوم: استخر استخراج را انتخاب کنید

کلود ماینینگ بیت کوین

پس از بستن قرارداد ، بیشتر شرکت های استخراج ابری از شما می خواهند که استخر استخراجی را انتخاب کنید. در این لحظه شما باید تیم جهانی ماینینگ خود را برای عضویت انتخاب کنید. با این کار شانس شما برای به دست آوردن بیت کوین از طریق ماینینگ بیت کوین افزایش می یابد. این کار روشی کاملا استاندارد می باشد که هم شرکت های استخراج ابری و هم ماینرهای خانگی از آن استفاده می کنند. برای انتخاب استخر مناسب باید جوانب زیادی را در نظر بگیرید اما به طور کلی اگر یک استخر ثابت را انتخاب کنید که هزینه های کمی هم داشته باشد احتمالا بهترین گزینه در پیش روی شما می باشد.

یکی از استخرهای محبوب و قابل اعتماد برای استخراج کنندگان جدید استخر اسلاش است اما شما  تحقیقات خود را انجام دهید. مانند شرکت ها ، بسیاری از استخرها هم قابل اعتماد نیستند.

مرحله چهارم، کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید

پس از اتمام این مرحله ، استخراج ابری شما  آغاز می شود و طی چند روز یا چند هفته ، می بینید که سود به دست آمده از ماینینگ بیت کوین دارد وارد حساب کاربری شما می شود. به محض اینکه سوددهی شما شروع شد این مبلغ را از حساب کاربری خود خارج کرده و در کیف پول امنی قرار دهید. البته بعضی از شرکت پیشنهاد می دهند که اگر سود را از حساب کاربری خارج نکنید ما به شما قدرت هش بیشتری می دهیم و در نتیجه از ماینینگ بیت کوین می توانید سود بیشتری به دست بیاورید. هر کاری که دوست دارید انجام دهید اما باید نگاهی طولانی مدت به بیت کوین های خود داشته باشید و از همین اول کار تکلیف خود را مشخص کنید که آیا می خواهید آنها را ذخیره کنید یا اینکه در حساب کاربری خود نگه دارید. در حالی که محصولات و خدمات بسیاری وجود دارد که می توانید با بیت کوین خریداری کنید ، قیمت ها ممکن است نوسان داشته باشند و شاید قرار باشد تحقیقات بیشتری در این باره انجام دهید تا بفهمید چه گزینه ای مناسب شما می باشد. ماینینگ بیت کوین در دراز مدت جواب می دهد. اما هر چه را که به دست می آورید با در جای امنی ذخیره کنید.

قبل از انجام هر تصمیم فراموش نکنید که باید تحقیق کنید. اما اگر تصمیم دارید که بیت کوین خود را نگه دارید، باید کیف پول امن ، بالقوه مبتنی بر سخت افزار را برای ذخیره آن در نظر بگیرید.

 

در همین زمینه مطالعه نمایید:امن ترین روش های نگهداری بیت کوین چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *