رمز ارز ها

آینده ارزهای دیجیتال از زبان بزرگان

بزرگان دنیای دیجیتال در مورد رمزارزها چگونه فکر می کنند؟

آینده ارزهای دیجیتال از زبان بزرگان

اگرچه ارزهای دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاکچین هستند و توسط مجموعه ای دقیق از اعداد و رمزها کنترل می شوند اما بزرگان زیادی در این صنعت داریم که خلاقیت هایی به خرج داده اند .همه ی این بزرگان پیش زمینه متفاوتی دارند. یکی از آنها کارش توسعه بازار ارزهای دیجیتال بوده، دیگری یک اقتصاد دان نخبه و بعضی از آنها هم مدیرعامل شرکت های حوزه بازار ارزهای دیجیتال بوده اند اما همه آنها یک ویژگی مشترک داشته اند و آن خلاقیت بوده است. در این مقاله سعی داریم به آینده ارزهای دیجیتال از زبان بزرگان بپردازیم. هر یک از این بزرگان با داشتن توانایی تشخیص صحیح و به کارگیری فناوری های جدید به آینده ارزهای دیجیتال شکل تازه ای بخشیده اند. حالا در این مقاله نگاهی به سخنان آن ها در زمینه آینده ارزهای دیجیتال می اندازیم تا بتوانیم مطمئن تر از قبل در این بازار مشغول به سرمایه گذاری شویم. در اینجا به سخنان پنج نفر از بزرگان این حوزه می پردازیم تا اینکه ببینم نظر آنها درباره آینده ارزهای دیجیتال چیست؟ آینده ای که پیش بینی آن کار دشواری به نظر می رسد.

نظر ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین درباره آینده ارزهای دیجیتال

سن: نامشخص

فرد شماره یک ما، ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین و مرموزترین شخصیت در صنعت ارزهای رمزپایه است. در واقع ، هیچ کس نمی داند که آیا او یک نفر است یا گروهی از توسعه دهندگان به این نام و حتی عده ای به این باور رسیده اند که این شخص وجود خارجی ندارد. البته احتمال اینکه این یک نام مستعار هم باشد وجود دارد.به هر حال ، ساتوشی ناکاموتو بود که پروتکل بیت کوین را توسعه داد و اولین نسخه از این ارز دیجیتال را روانه بازار کرد .او در این زمینه فعالیت های بسیار زیادی انجام داد و تا به امروز هویت واقعی او فاش نشده است. خوب، برگردیم سر بحث اصلی مان یعنی صحبت های ساتوشی ناکاموتو بزرگ درباره آینده ارزهای دیجیتال. ناکاموتو در مقاله ای درباره آینده ارزهای دیجیتال می گوید: بازار ارزهای دیجیتال در آینده تغییرات فراوانی را به خود می بیند. در حال حاضر افراد درستکاری این بازار را هدایت می کنند و من به شما قول می دهم که ارزهای دیجیتال حتی با وقوع یک جنگ بزرگ هم از بین نخواهند رفت چون جای خود را در بازارهای مالی پیدا کرده اند. بیت کوین های موجود در بازار تا سال 2100 کفاف خریداران را می دهد و بعد از آن پروتکل های جدیدی برای بقای این ارز بیان می کنم. ناکاموتو این سخنان را در سال 2011 منتشر کرد.

 

نظر ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم درباره آینده ارزهای دیجیتال

نظر خالق اتریوم در مورد آینده این ارز

سن: 26 سال

بوترین خالق دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان یعنی اتریوم می باشد و به همین خاطر بسیار مشهور شده است. بوترین از همان سن کودکی استعداد های خارق العاده ای از خود نشان داده بود. او در سن 7 سالگی ، اولین بازی رایانه ای خود را با استفاده از برنامه ماکرو اکسل نوشت! سپس  در سن 10 سالگی ، وی ++ C را مطالعه کرد و شروع به ساخت بازی های بزرگتری کرد. در سال 2011 شروع به کار بر روی بلاک چین های مختلف کرد و در سال 2013 متوجه شد که بیت کوین نمی تواند تمام نیاز بازار ارزهای دیجیتال را برطرف کند. در سال 2014  ارز دیجیتال جدیدی به نام اتریوم را پایه گذاری کرد و تقریبا تا پایان این سال مشغول به فراهم ساختن زیرساخت های آن بود. بوترین درباره آینده ارزهای دیجیتال می گوید: هر روز ارزهای دیجیتال جدیدی وارد بازار می شوند و مردم نباید نگران این باشند که به این زودی این ارزها به کنار بروند. شما می توانید با خیال راحت آنها را معامله کنید. ارزهای دیجیتال راه نجات کشورهای جهان سومی از مشکلات ارزی و تحریم های دیگر کشورها هستند. به شخصه به شمال قول می دهم که تا سال 2050 از اتریوم پشتیبانی های لازم را به عمل آورم.

نظر پاول دوروف، بنیانگذار VK و تلگرام درباره آینده ارزهای دیجیتال

سن: 35 سال

پاول دوروف کارآفرین با استعداد روسی و توسعه دهنده ای است که به خاطر تاسیس شبکه اجتماعی Vk و تلگرام شهرت فراوانی پیدا کرد. او در سن 22 سالگی VK را به بازار عرضه کرد اما در 28 سالگی مجبور به ترک پروژه شد چون اختلافات فراوانی با سهامداران اصلی پیدا کرده بود. بعد از این اتفاق برنامه تلگرام را ساخت. تا پایان سال 2017 ، ارزش تلگرام به بیش از 1 میلیارد دلار رسید و در این سال دوروف جزو لیست میلیونرهای برتر دنیا وارد شد. در سال 2018 دوروف اعلام کرده به آینده ارزهای دیجیتال خوش بین است و قصد دارد با استفاده از بلاک چین مخصوص تلگرام یک ارز دیجیتال امن را به بازار عرضه کند. دوروف در سال 2018 این ارز وارد بازار کرد اما موفقیت چندانی نداشت و بعد از چند ماه پرونده ارز دیجیتال مورد انتظار تلگرام بسته شد. اما این چیزی از ارزش دوروف و ایده های فوق العاده او در زمینه ارزهای دیجیتال کم نمی کند. دوروف درباره آینده ارزهای دیجیتال می گوید: ارزهای دیجیتال به زودی جای بسیاری از ارزهای رایج را می گیرند. ارزهای دیجیتال می توانند آینده کشورهایی که دچار مشکلات اقتصادی هستند را تغییر دهند چون هیچ حکومتی کنترل آنها را برعهده ندارد. در آینده ای نه چندان دور ارزهای دیجیتال عضو جدا نشدنی ای از زندگی ما می شوند.

نظر چانگپن ژائو، بنیانگذار صرافی بایننس درباره آینده ارزهای دیجیتال

نظر خالق بایننس در مورد آینده ارزهای دیجیتال

سن: 43 سال

ژائو کانادایی-چینی یکی از برجسته ترین چهره ها در صنعت ارزهای دیجیتال است. وی بنیانگذار و مدیرعامل Binance ، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. کار این صرافی از سال 2018 در هنگ کنگ شروع شد. ژائو در دنیای مجازی طرفداران زیادی دارد. . بیش از نیم میلیون نفر از معامله گران در سر تا سر جهان حساب توییتر او را دنبال می کنند و تقریبا به مو به موی صحبت های او عمل می کنند. ژائو در کمتر از شش ماه تبدیل به ثروتمندترین فرد صنعت ارزهای دیجیتال شد. ویژگی های اختصاصی که صرافی بایننس داشت باعث موفقیت سریع آن شد. این صرافی آنلاین ویژگی هایی دارد که هیچ کدام از دیگر رقبایش ندارند. ژائو یک خیریه هم با همین نام تاسیس کرد که باعث معروف تر شدن او شد. ژائو درباره آینده ارزهای دیجیتال می گوید: من به آینده ارزهای دیجیتال امیدوارم. تا قبل از سال 2070 شما می توانید با استفاده از ارزهای دیجیتال حتی از فروشگاه کوچک سر کوچه تان هم خرید کنید. آنها به زودی جای بسیاری از ارزها می گیرند. خوبی این بازار این است که همه می توانند به راحتی و آزادانه در آن فعالیت کنند و هیچ کشوری قدرت تمام بازار جهانی را در اختیار ندارد.

نظر برایان آرمسترانگ، بنیانگذار کوین بیس درباره آینده ارزهای دیجیتال

نظر خالق کوین بیس در مورد آینده ارزهای دیجیتال

سن: 35 سال

برایان آرمسترانگ بنیانگذار و مدیرعامل کوین بیس می باشد. کوین بیس یک صرافی ارزهای دیجیتال در ایالت کالیفرنیا است. آرمسترانگ درباره آینده ارزهای دیجیتال می گوید: زمانی که صرافی را تاسیس کردم هیچ پیش بینی ای نمی توانستم درباره آینده این بازار بکنم اما حالا مطمئنم که ارزهای دیجیتال سالیان سال وجود خواهند داشت. به شخصه به این زودی جایگزینی برای آنها نمی بینم چون ما هنوز نتوانستیم از تمام پتانسیل آنها استفاده کنیم.

 

در همین زمینه مطالعه کنید:انواع روش های استخراج ارز دیجیتال

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

۲ Comments

 1. سلام. روش معتبری برای خرید این ارزها هست؟ سایت شما هیچ دوره آموزشی در این زمینه نمیذاره؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله روش خرید مطمئن برای خرید ارزهای دیجیتال وجود دارد
   جهت کسب راهنمایی کامل و مشاوره با شرکت توانمندسازان تماس بگیرید:۰۳۱۳۶۶۲۲۵۹۲
   پکیج های آموزشی در دست آماده سازی ست
   برای کسب آموزش رایگان در شبکه های اجتماعی ما را دنبال بفرمایید
   https://www.instagram.com/tavanmand_sazan/
   https://www.instagram.com/sani.finance/
   https://www.aparat.com/AmirhoseinSanimoghaddam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.